«Бала құқығы-адам құқығы» Республикалық айлықты өткізу бойынша іс – шаралар жоспары

Мектеп директоры

_______ Абылхаева Ж.Г.

«Бала құқығы-адам құқығы»

Республикалық айлықты өткізу бойынша

іс – шаралар жоспары

20.10 – 20.11.2021

«Қостомар а. НОМ» КММ

по проведению Республиканского месячника

«Бала құқығы – адам құқығы»

Іс - шара

Өткізу уақыты

Сынып

Жауапты

1

«Менің тату сыныбым» спорттық марафоны / Спортивный марафон «Мой дружный класс»

8.11.

Кенжегарин Р.Т.

2

«Бақытты бала – бақытты ана – бақытты отбасы -  бақытты ел» - балалардың құқықтарын қамтамасыз ету мәселелері бойынша мемлекет іске асырып жатқан іс шаралар туралы хабардар ету мақсатында көп балалы аналармен, ата-аналар қоғамдастықтармен кездесулер / «Бақытты бала – бақытты ана – бақытты отбасы -  бақытты ел» - встречи с многодетными матерями, родительскими сообществами, с целью информирования их о мероприятиях реализуемых государством по вопросам обеспечения прав детей.

Библиотекарь школы

3

«Мен еліміздің толыққанды азаматымын!», «Баланың құқықтары мен міндеттері» сынып сағаттары / Классные часы о правах и обязанностях учащихся на темы: «Я полноправный гражданин страны!», «Права и обязанности ребенка», «Конвенция о правах ребенка»

Сынып жетекшілер / Классные руководители

4

Іскерлік ойын «Мен және Заң» / Деловая игра «Ты и Закон»

9

Сынып жетекшісі

5

«Құқық сабақтары - өмір сабақтары» учаскелік инспектормен кездесу / «Уроки права – уроки жизни» - встреча с участковым инспектором

6-7-8-9

ТІМ, сынып жетек / Завуч по ВР

6

Қиын өмірлік жағдайға тап болған ата-аналарға, оқушыларға психологиялық көмек көрсету / Оказание консультации психологической помощи, учащимся, родителям оказавшихся в трудной жизненной ситуации.

Абылхаева С.С.

7

«Балалар түнгі ауылда» рейд жүргізу, тексеру

ТІМ, сынып жетек / Завуч по ВР