Космонавтика күніне орай іс-шаралар жоспары

Космонавтика күніне орай

іс-шаралар жоспары

мероприятий в рамках празднования Дня космонавтики

в КГУ «ОСШ села Костомаровка»

Іс - шара

Өткізу уақыты

Жауапты

1.

Ғарыш пен ғарышкерлерге арналған кітап көрмесі / Книжная выставка о космосе  и космонавтах

Кітапханашы Мусахметова А.М.

1.

«Жұлдыздар коллажы» суреттер мен қолөнер көрмесі / Выставка рисунков и поделок: «Звездный коллаж», «Планеты солнечной системы»

08.04.

Сынып жетекшілер, технология пәні мұғалімдер / Классные руководители,

учителя технологии

1.

«Зымыран», «Жұлдызды түн» аппликациялары / Аппликации «Ракета», «Звездное небо»

Шағын орталық,

мектеп алды даярлық сыныбы / Мини-центр, предшкольный класс