8 наурыз-Халықаралық әйелдер күніне арналған іс-шаралардың жоспары

Мерзімі

Жауаптылар Ответственные

1

• Ұлдардан бейнеқұттықтау  / Видеопоздравления от мальчиков «Самым милым и любимым»

Завуч по ВР

Кл.рук

2

• «Көктемгі гүл шоқтары» сурет көрмесі / Выставка рисунков «Весенний букет»

Завуч по ВР

3

«Менің нәзік жаным, аяулы анам» тақырыбына фотоколлаж /  Фотоколлаж «Моя нежная, любимая мама»

Завуч по ВР Кл.рук

Завуч по ВР:       Жумабаева А.М.

Жаңартылған күні: 10.03.2021 21:32
Құрылған күні: 10.03.2021 21:32