«Ризашылық – мейірімділік бұлағы» атты жалпыұлттық мәдени-ағарту жобасы бойынша іс-шаралар жоспары

«Ризашылық – мейірімділік бұлағы» атты

жалпыұлттық мәдени-ағарту жобасы

бойынша іс-шаралар жоспары

мероприятий общенационального

культурно-образовательного проекта «Ризашылық – мейірімділік бұлағы»

в Костомаровской ОШ с 10 по 28 февраля 2020 года

Іс-шаралар

Мерзімі

Қатысушылар

Жауаптылар Ответственные

1

«Жүректен - жүрекке» акциясы/ Акция «От сердца к сердцу»

1-9 кл.

Психолог школы и учитель Самопознания Абылхаева С.С.

2

Сурет көрмесі «Бізге алғыс айтуға себеп бар» / Выставка рисунков «Нам есть, за что быть благодарными»

Кл.рук

Учитель рисования

3

Сынып сағаттары «Алғыста шек жоқ» / Классные часы: «Благодарность не знает границ»

4

Әдеби марафон «Мейірімді жүрек – жылы тілек» / Литературный марафон «Доброе сердце – теплые пожелания»

Преподаватели каз и русск. литературы и англ.языка

Завуч по ВР

5

Флеш – моб «Ризамыз!»

Вожатая школы

6

«Барым үшін алғыс айтамын!...» акциясы/

Акция «За все тебя благодарю!»

1-9 кл

Завуч ВР

Завуч по ВР:       Жумабаева А.М.

Жаңартылған күні: 19.03.2020 17:23
Құрылған күні: 19.03.2020 17:23