«Қазақстан балалары – күзгі интерактив!» күзгі демалыста қашықтықтан өткізілетін іс-шаралар жоспары

«Қазақстан балалары – күзгі интерактив!»
күзгі демалыста қашықтықтан өткізілетін іс-шаралар жоспары

План дистанционных мероприятий

на осенние каникулы «Дети Казахстана – осенний интерактив!»

Іс - шара

Өткізу уақыты

Сынып

Жауапты

Ответственные

«Асар» челленджі – балаларға, отбасына, туыстары мен достарына, көмекке мұқтаж адамдарға қол ұшын беру / Челлендж «Асар» - помощь детей и семей родным, близким, нуждающимся.

Кл рук

«Кітаптар әлемінде» (Қазақстан жазушыларымен ойлайн кездесу) / «В мире книг» (онлайн встречи с писателями Казахстана)

«Шахмат стратегиясы» (танымал шахматшылармен онлайн кездесу) / «Стратегия шахмат» (онлайн встречи с известными шахматистами)

Библиотекарь школы

Физрук школы

«Қазақстан университеттеріне виртуалды саяхат» - кәсіптік бағдар беру / «Виртуальное путешествие в вузы Казахстана» - профориентационное направление

8-9 кл

Завуч по ВР

«Қазақстан – менің Отаным» балалар суреттерінің онлайн көрмесі. / Онлайн – выставка детских рисунков  «Казахстан - Родина моя»

Учитель рисования

«Дарындар әлемі!» (ән,би, шешендік өнер) / «Мир талантов!» (песни, танцы, ораторское мастерство)

Кл рук

«Біз салауатты өмір салытын қолдаймыз» (танымал спортшылармен онлайн кездесулер) / «Мы за здоровый образ жизни» (онлайн встречи с известными спортсменами)

Физрук школы

«Отбасылық шеберхана» балалар қолөнерінің онлайн көрмесі, ата-аналардың шеберлік сыныбы / Онлайн выставка детских поделок, мастер-класс родителей «Семейная мастерская»

Кл рук

«Өзіңді қорға» - республикадағы құқық қорғау ұйымдарының кеңесі / «Защити себя» - онлайн консультации правозащитных организаций республики

Завуч по ВР

Завуч по ВР:                     Жумабаева А.М.

Жаңартылған күні: 03.11.2020 16:06
Құрылған күні: 03.11.2020 16:06